Manitoba Ülikool Kontaktide viisid/meetodid-millkun - Millkun

Manitoba Ülikool Kontaktide viisid/meetodid-millkun

Manitoba Ülikool Kontaktide viisid/meetodid-millkun; Selles postituses saate Manitoba ülikooli asukoha, aadressi, telefoninumbri, WhatsAppi numbri, e-posti aadressi ja sotsiaalmeedia.

Manitoba ülikooliga ühenduse võtmiseks või sellega suhtlemiseks peate kasutama ühte järgmistest meetoditest.

Esiteks on vaja suunata Manitoba ülikooli veebisaidile ja minna kohta, mida kutsutakse meiega ühendust võtma. Seejärel saate kontrollida nende aadressi, asukohta, tavalist kõnenumbrit, e-posti aadressi ja samuti saate nendega ühendust võtta nende sotsiaalmeedia või suhtlusvõrgustiku kaudu. Kõik see on Manitoba ülikooli ametlikul veebisaidil.

Teiseks saate nendega ühendust võtta kontaktandmete kaudu, mida erinevad veebisaidid lihtsustavad. Erinevad veebilehed on juba kontaktandmed kokku pannud, et lugejale tööd lihtsustada.

Üks veebisait, mis on juba kontaktandmed kokku pannud, on milkun.com. Nii et siit leiate nende tavalise kõne kontakti, asukoha, e-posti aadressi ja sotsiaalse võrgustiku. Järgnevalt.

Also read Laval University Contact ways/methods-millkun

Manitoba ülikooli ülevaade

on Kanada avalik teadusülikool Manitoba provintsis. See on 1877. aastal asutatud Lääne-Kanada esimene ülikool. Nii üliõpilaste koguarvu kui ka ülikoolilinnaku pindala järgi on U of M suurim ülikool Manitoba provintsis ja suuruselt 17. kogu Kanadas.

Manitoba ülikool on Lääne-Kanada esimene ülikool, Manitoba ainus teadusmahukas ülikool, mis asub Anishinaabe, Cree, Oji-Cree, Dakota ja Dene rahvaste algmaadel ning Métis Nationi kodumaal.

Manitoba ülikooli kontaktandmed

Saate nendega ühendust võtta järgmiste peamiste kontaktandmete kaudu;

Address of Manitoba University:66 Chancellors Cir, Winnipeg, MB R3T 2N2, Canada
Phone number: +1 800-432-1960
Email Address: admissions@manitobauniversity